O nas

Tomasz Wojtaszek

Nazywam się Tomasz Wojtaszek i jestem doradcą finansowym.
Pomogę Ci pozyskać tanie, dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowanie pojazdu, sprzętu, maszyn i urządzeń.
Nie jestem związany z żadnym bankiem, firmą leasingową i grupą kapitałową.
Dzięki temu, że działam niezależnie, wybiorę najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania — szyte na miarę, wygodne, precyzyjnie odpowiadające na Twoje potrzeby. Zarówno pod względem użyteczności, jak i ceny.
Oferuję produkty o odmiennej specyfice — leasing operacyjny i finansowy, najem długoterminowy, nisko oprocentowane pożyczki leasingowe i kredyty.
Dysponując różnymi rodzajami finansowania, pomogę Ci wybrać produkt, który przyniesie Twojej firmie największe korzyści.
Nie pobieram opłat od klientów.
Za moje usługi nie zapłacisz ani złotówki. Bez względu na to, czy dojdzie do podpisania umowy, czy też nie. Wynagradza mnie wyłącznie instytucja finansowa.
Negocjuję warunki umów finansowych i… ceny aut
Dzięki mojemu wsparciu wielu klientów uzyskało bardzo atrakcyjne rabaty (nawet do 30% na nowe samochody). W połączeniu z korzystnymi warunkami finansowania i znajomością sezonowych promocji firm leasingowych pomogę Ci wygenerować odczuwalne dla portfela oszczędności.

Skontaktuj się ze mną i sprawdź, jak uzyskać nawet 30% rabat na nowe auto

Oferuję wsparcie i fachowe doradztwo na każdym etapie procesu
Po dokładnej analizie Twoich potrzeb przygotuję i przedstawię oferty, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania. Pomogę wypełnić dokumenty, odpowiem na pytania i wyjaśnię skomplikowane zapisy w dokumentach. Wynegocjuję cenę auta i lepsze warunki umowy finansowania. Razem z Tobą pojadę odebrać auto, uprzednio sprawdzając wszelkie formalności.
Dzielę się z potrzebującymi
Jeśli skorzystasz z moich usług, po zawarciu umowy będziesz mógł wybrać fundację, na którą przekażę środki finansowe. Będzie to kwota stanowiąca równowartość 0,25% wartości brutto sfinansowanego przedmiotu. Potwierdzenie przelewu otrzymasz e-mailem.

Nasza misja​

Oferowanie najwyższej jakości usług z zakresu doradztwa i finansowania, tak aby spełniały potrzeby i wymagania każdego z naszych klientów.

Wizja​

Nieustannie inwestujemy w wiedzę i rozwój, aby stworzyć nową jakość w doradztwie finansowym. Dążymy do biznesowej doskonałości, tym samym zwiększając potencjał i wartość firmy. Wszystko po to, żeby osiągać najwyższe standardy, które przyczynią się do profesjonalnej obsługi klienta.

Formularz kontakowy

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?