O nas

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI!!!

Oferujemy produkty o odmiennej specyfice — leasing operacyjny i finansowy, najem długoterminowy, nisko oprocentowane pożyczki leasingowe i kredyty.

Dysponując różnymi rodzajami finansowania, pomożemy Ci wybrać produkt, który przyniesie Twojej firmie największe korzyści.

Nie pobieramy opłat od klientów.

Za nasze usługi nie zapłacisz ani złotówki. Bez względu na to, czy dojdzie do podpisania umowy, czy też nie. Wynagrodzenie otrzymujemy wyłącznie od instytucji finansowej.

Negocjujemy warunki umów finansowych i… ceny aut

Dzięki naszemu wsparciu wielu klientów uzyskało bardzo atrakcyjne rabaty (nawet do 30% na nowe samochody). W połączeniu z korzystnymi warunkami finansowania i znajomością sezonowych promocji firm leasingowych pomożemy Ci wygenerować odczuwalne dla portfela oszczędności.

Skontaktuj się ze nami i sprawdź, jak uzyskać nawet 30% rabat na nowe auto

Oferujemy wsparcie i fachowe doradztwo na każdym etapie procesu

Po dokładnej analizie Twoich potrzeb przygotujemy i przedstawimy oferty, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania. Pomożemy wypełnić dokumenty, odpowiemy na pytania i wyjaśnimy skomplikowane zapisy w dokumentach. Wynegocjujemy cenę auta i lepsze warunki umowy finansowania.

Nasza misja​

Oferowanie najwyższej jakości usług z zakresu doradztwa i finansowania, tak aby spełniały potrzeby i wymagania każdego z naszych klientów.

Wizja​

Nieustannie inwestujemy w wiedzę i rozwój, aby stworzyć nową jakość w doradztwie finansowym. Dążymy do biznesowej doskonałości, tym samym zwiększając potencjał i wartość firmy. Wszystko po to, żeby osiągać najwyższe standardy, które przyczynią się do profesjonalnej obsługi klienta.

Tomasz Wojtaszek

Nazywam się Tomasz Wojtaszek i jestem doradcą finansowym.
Pomogę Ci pozyskać tanie, dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowanie pojazdu, sprzętu, maszyn i urządzeń.
Nie jestem związany z żadnym bankiem, firmą leasingową i grupą kapitałową.
Dzięki temu, że działam niezależnie, wybiorę najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania — szyte na miarę, wygodne, precyzyjnie odpowiadające na Twoje potrzeby. Zarówno pod względem użyteczności, jak i ceny.

Formularz kontakowy

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?